Dobrodošli u Udrugu MI - Split

Udruga MI - Split. Mi centar za pomoć i njegu. Zelena mreža d.o.o. Higher Education Quality Watchdog. Centar za razvoj civilnoga društva. Obuhvaća 6 samostalnih projekata. NET Age - IPA Adriatic. Inovativne socijalno- zdravstvene usluge. Mi i mudrost grada. Provodi se od 1998. godine. Počeo 2007. i traje danas. Za bolji početak- usluge potpore ranom razvoju. Dio UNICEF- ovog programa. IPA Kistanje inkluzivna zajednica. Socijalna inkluzija marginaliziranih skupina. Trajao od 1997.- do 2007. godine. Mi Cen.

OVERVIEW

This website udruga-mi.hr currently has a traffic ranking of zero (the lower the better). We have explored one page within the domain udruga-mi.hr and found one hundred and twenty-eight websites referring to udruga-mi.hr.

UDRUGA-MI.HR RANKINGS

This website udruga-mi.hr has seen a alternation quantities of traffic within the past the year.
Traffic for udruga-mi.hr

Traffic ranking (by month) for udruga-mi.hr

Traffic ranking by day of the week for udruga-mi.hr

Udruga Most - nevladina organizacija sa sjedištem u Splitu

udruga MoSt je bilježi 508 volontera i 5348 volonterska sata, a u 2016. , 847 volontera i 6704 volonterska sata. Centar podrške za djecu i mlade s problemima u ponašanju. Centar znanja za društveno uključivanje i smanjenje siromaštva. Program promocije i razvoja volonterskog rada mladih. RSS i primaj pravovremene vijesti.

WHAT DOES UDRUGA-MI.HR LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of udruga-mi.hr Mobile Screenshot of udruga-mi.hr Tablet Screenshot of udruga-mi.hr

UDRUGA-MI.HR HOST

I observed that the main page on udruga-mi.hr took one thousand nine hundred and fifty-three milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
212.92.222.84

SERVER OS

I identified that this domain is weilding the Apache/2.2.25 (Unix) mod_ssl/2.2.25 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_bwlimited/1.4 server.

Dobrodošli u Udrugu MI - Split

DESCRIPTION

CONTENT

This website udruga-mi.hr states the following, "Mi centar za pomoć i njegu." We analyzed that the webpage said " Centar za razvoj civilnoga društva." It also stated " NET Age - IPA Adriatic. Za bolji početak- usluge potpore ranom razvoju." The header had udruga as the highest ranking search term. It was followed by mi and association which isn't as ranked as highly as udruga.

SEEK OTHER DOMAINS

Udruga općina u Republici Hrvatskoj

Tajnik Udruge općina u RH na svečanom skupu povodom dana Općine Brinje. Glavni tajnik Udruge općina u RH, Bruno Hranić, predstavlja Udrugu na svečanom skupu. Svim članicama Udruge općina u Republici Hrvatskoj, svim općinama i cijeloj hrvatskoj. Čestitamo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja. Upravni odbor UORH-a o Smjernicama za reformu lokalne i područne.

Udruga osoba s invaliditetom

Preporučene mjere zaštite zdravlja za starije osobe kod izlaganja visokim temperaturama - iznad 30 C. Nacionalni dan oboljelih od neuromuskularnih bolesti, 21. Obilježen je danas u 32 grada diljem Hrvatske.

Udruga Osmijeh

Zapisnik sa osnivačke skupštine Udruge. Zapisnik sa drugog sastanka Udruge. PowerPoint prezentacija - Ortodontsko liječenje rascjepa. Protetsko zbrinjavanje pacijenata s rascjepom nepca. Posebnosti anestezije kod djece s rascjepom usne i nepca. Zapisnik s izborne skupštine 2011. Obraćamo Vam se s molb.

Udruga Ozana

I dalje brinemo o bilju koje smo posijali i posadili na parcelama, zalijevamo ga i ubiremo plodove.

Udruga P.A.U.K.

I Red vitezova Ružice grada. Domaćini su FSC KALI SEMINARA i DEMONSTRACIJE FILIPINSKIH BORILAČKIH VJEŠTINA OŠTRICAMA u izvedbi profesionalnih trenera g. Damira Javorovića iz Nove Gradiške te g.